Patronat

Szanowni Patroni Medialni,

Z głębi serca pragniemy wyrazić naszą najszczerszą wdzięczność za nieocenione wsparcie, jakie nam okazujecie podczas promocji koncertu “Tribute to Seattle”. Wasza zaangażowana praca i entuzjazm przyczyniły się do stworzenia niezapomnianego wydarzenia, które z pewnością zapisze się w historii naszej społeczności muzycznej.

Wasze redakcje, stacje radiowe, portale internetowe i inne platformy medialne nie tylko przekazały informacje o naszym koncercie, ale także pomogły nam dotrzeć do szerokiego grona miłośników muzyki. Wasze relacje, wywiady i artykuły sprawiły, że nasza inicjatywa zyskała zasłużoną uwagę i zdobyła serca wielu pasjonatów brzmień związanych z Seattle.

Dziękujemy Wam za profesjonalizm, zaangażowanie i gotowość do dzielenia się naszym przekazem z publicznością. Wasza rola jako Patronów Medialnych była kluczowa dla sukcesu koncertu, a my nie mamy słów, aby wyrazić naszą głęboką wdzięczność za Wasze bezcenne wsparcie.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie kontynuowana, a my będziemy mieli okazję razem tworzyć wyjątkowe wydarzenia muzyczne. Jeszcze raz, z całego serca dziękujemy za Waszą nieocenioną pomoc i wkład w “Tribute to Seattle”.

Patronat Medialny

Muzykoholicy, Kvlt, Metal Music Attack, Hałasy i Melodie, Gazeta Świętojańska, Kulturalne Media, Metal Duma Productions, Z Innej Bajki, RocKamila, Wiara Rocka, heavyrock.pl, Koncertoholicy, koncertomania.pl, rock3miasto.pl, Projekt Events, MetalRuleZ, MetalSide, Strefa Music Art., LupusUnleashed, Trojmiasto.pl, Szarpidrut PL, Rock Rebelia – Niezależny Front Rockowy, Metal Crush ‘zine, Halkile, Music Wolves